1. Základní škola Prosetín a Mateřská škola Prosetín srdečně zve na zápis do mateřské školy, který proběhne od 2. do 16. května 2021 a to bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců z důvodu epidemiologických opatření. Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání je možné doručit škole následujícími způsoby: do datové schránky, emailem, poštou-do uzamykatelné schránky u vstupu do budovy školy, osobně-jen ve výjimečných případech a pouze po telefonické domluvě. Veškeré informace a formuláře potřebné k zápisu do MŠ naleznou rodiče na webových stránkách školy www.zsprosetin.cz.
  2. Společnost E.ON oznamuje přerušení dodávky elektrické energie ve čtvrtek 20.5.2021 od 12:30 hod. do 15:00 hod. Bez napětí bude celá obec Brťoví.
  3. Obec Křtěnov srdečně zve všechny zájemce o problematiku zadržování vody v krajině na Procházku po křtěnovských tůních s hydrobiologem Mgr. Jaromírem Mašterou. Akce proběhne v pátek 14. května v 10 hodin. Místo setkání je na žluté turistické značce na silnici vedoucí ze Křtěnova do Lhoty u Olešnice. Veškeré informace zájemci také naleznou na vyvěšené pozvánce.