1. Zveme vás na setkání u příležitosti rozsvícení vánočního stromu, které proběhne v Prosetíně v pátek 1. prosince 2023 v 17:30 hodin na návsi za podpory Obce Prosetín, Základní školy Prosetín a Mateřské školy Prosetín a SDH Prosetín. Přijďte se svátečně naladit!
  2. SDH Čtyři Dvory ve spolupráci s Obcí Prosetín a ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín zve na rozsvícení vánočního stromu v sobotu 2. prosince v 17 hodin na návsi ve Čtyřech Dvorech. Přijďte načerpat sváteční náladu!
  3. Obec Prosetín zve na zasedání Zastupitelstva obce, které se bude konat v pátek 8. prosince od 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu Prosetín.
  4. Mlékárna Olešnice nabízí volnou pracovní pozici Dělník pařené sýry a sýrař-ka. Detailní informace ke každé pracovní pozici Vám rádi sdělí na telefonním čísle 736 531 940, nebo emailu l.fucikova@mleko.cz. Nabídka práce bude také vyvěšena na obecní vývěsce Prosetín.
  5. Informujeme spoluobčany, že v kanceláři obecního úřadu Prosetín lze zakoupit stolní kalendář na rok 2024. Cena kalendáře je 150,- Kč.