1. Drůbežárna Prace bude ve středu 3.3.2021 ve 13:45 hod. prodávat: kuřice, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky-cena 10 Kč/ks.
  2. Paní knihovnice oznamuje, že knihovna bude otevřena dle normální otvírací doby, a to formou výdejního okýnka.
  3. MUDr. Bartošík oznamuje, že ve středu 3.3.2021 do ordinace v Prosetíně přijede, pan doktor doporučuje všem občanům nad 70 let, nad 80 let, ve školství a zdravotnictví, aby se zaregistrovali přes internet v Centrálním systému pro očkování na covid-19 a nechali se co nejdříve naočkovat v očkovacích centrech-většinou v nemocnicích. Tato centra dobře fungují a mají kvalitní očkovací látky. Podle informací pana doktora zde v kraji Vysočina, bohužel, očkování u praktického lékaře bude asi až později. 
  4. Masna Bobrová oznamuje, že od úterý 9.3.2021 bude opět dojíždět do našich obcí Brťoví a Čtyři Dvory, a to v Brťoví v 8:00 hod. a ve Čtyřech Dvorech v 8:20 hod
  5. Oznamujeme občanům, že pojízdné prodejny i nadále budou zavážet do našich obcí svůj sortiment. Přesné dny a časy si občané mohou zkontrolovat na místních vývěskách a internetových stránkách obce Prosetín.
  6. OÚ oznamuje, že úřední hodiny zůstávají pro občany stejné, a to v Po, St 13:00-17:00 hod. V ostatních dnech po telefonické dohodě. Prosíme občany, aby do prostorů OÚ vstupovali pouze s nasazeným respirátorem a dodržovali vládní nařízení. Na stránkách obce jsou pro občany k dispozici vzory dokumentů ke krizovému opatření k omezení pohybu.