1. Spolek Prosetínské hřbitovy zve na sečení a odklízení trávy na dolním hřbitově ve čtvrtek 21.září v 15:30 hodin. Vezměte si sebou potřebné stroje, nástroje, chuť do užitečné práce a pomocníky.
  2. Oznamujeme občanům, že z důvodu nemoci bude místní knihovnave ve čtvrtek 21. září uzavřena.
  3. Základní škola Prosetín a Mateřská škola Prosetín vás srdečně zve na den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 27. září 2023 v prostorách školy. Dopoledne v době od 8 do 12:30 hodin vás zveme do základní školy, kde se budete moci zúčastnit výuky, připravujeme také výstavu starších fotografií žáků školy a staré kroniky. Odpoledne od 16 do 18 hodin si budete moci prohlédnout nově vybudované prostory mateřské školy. V 16 hodin vystoupí děti s krátkým programem, poté můžete posedět ve školce u kávy a čaje. Zveme vás také na posezení u ohně ve školní zahradě.
  4. Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem zve v sobotu 30. září od 9 do 15 hodin na oslavu 70. výročí gymnázia. Plakátek k akci bude vyvěšen.
  5. Informujeme spoluobčany, že zítra tj. čtvrtek 21. září bude kancelář obecního úřadu uzavřena.  V neodkladné záležitosti využijte zveřejněné telefonní čísla. Děkujeme.